IV. A

Třídní učitelka Mgr. Kristýna Opler

Neobyčejně obyčejná učitelka, kterou baví každodenní radosti a maličkosti všedních dní. Nechávám se učit novými situacemi, který denně s dětmi zažíváme. Vymýšlíme společně nová řešení, bavíme se spolu o vztazích, o radostech ale i smutcích a problémech každodenního života. Škola není pro mě jen místem záměru edukativního, ale místem, kde se cítíme bezpečně a kde spolu s dětmi rosteme a utváříme se.

Letos jsme s dětmi vpluli do kouzelných Bradavic, kde fungujeme v jednotlivých kolejích. Našim cílem je umět se respektovat, spolupracovat a objevovat nepozoruhodnější taje Harryho Pottera. Těšíme se na učení venku, výlety, přespávačky ve škole apod.

Našim největším cílem je, být ve škole šťastní!

Nejsme na to sami, máme na pomoc skvělou asistentku Nelču Seidlerovou.

Mimo jiné mám za sebou:

Učitelství 1. stupně na Univerzitě v Hradci Králové + modul dramatická výchova a angličtina

DAMu – Certifikovaný dvouletý obor – Dramatická výchova v pedagogice

Několikaměsíční zkušenosti s výukou angličtiny ve školách v Africe a na Srí Lance

P. S.:  Ráda cestuji, maluji a hraji na ukulele!

e-mail  zakladniskola@bohemia.chrudim.cz