IV. A

Třídní učitelka Mgr. Taťána Krčálová

„S úsměvem a láskou jde všechno líp.“

Dobrý den všem. Už několik let se spolu scházíme v naší krásné třídě každý všední den. Stále sem chodíme rádi, protože je u nás pohoda, učíme se spoustu zajímavých věcí, zpíváme, tančíme, cvičíme, jezdíme na exkurze do lesa, chodíme do knihovny, do divadla a na řadu dalších zajímavých míst. Respektujeme se navzájem, řešíme vše společně, jsme na sebe laskaví. Na všechny vždy čekáme, víme, že jsme rozdílní v povahách, ale i v tempu. Kdo má úkol splněný, může využít knihovničku, číst si knihy, časopisy, tvořit, malovat, skládat z lega, skládat hlavolamy. Je nám tu spolu moc dobře a těšíme se na další kamarády.

Ze třídy vás zdraví třídní učitelka Mgr. Taťána Krčálová, Bc. (učitelka češtiny a psychologie, učitelka pro 1. stupeň, bakalářská práce v technické chemii, zdravotnice a učitelka MŠ), zleva Míša, Klaudinka, Sárinka, Ashleynka, Vája, Tinka, Táda, Oli, Áďa, výše zleva Toník, Benji, ležící zepředu zleva Yasminka, Esinka a Taminka. Nám všem pomáhá naše milá asistentka Jitka Vávrová, která vždy s úsměvem vytváří skvělé fotky.

Krásné dny všem přeje parta "Bohemáčků".