I. A

Třídní učitelka Mgr. Marta Ročková

Mým mottem je život :-)

Vzdělání – UP Olomouc, Pedagogická fakulta, Učitelství 1. stupeň ZŠ.

Absolvované kurzy:

– Respektovat a být respektován,

– Komunitní kruh,

– Práce s doporučením pro vzdělávání žáka se speciálními vzdělávacími potřebami pro pedagogy,

– Komunikace s rodiči.

Metody výuky – výuka ve skupinách, projektová výuka, výuka dramatem, názorné vyučování, vyučování s pomůckami, práce s textem, diskuse, kritické myšlení.

Ahoj, jsme 1. A a moc si to užíváme. Ve škole teprve začínáme, ale už teď jsme skvělá parta. Je nás celkem 14 a jsme rozděleni přesně půl na půl. Baví nás chodit do školy, kde se učíme nejen číst, psát a počítat, ale i respektovat ostatní a dodržovat pravidla, aby nám spolu bylo ve třídě dobře. Přechod ze školky byla pro nás velká změna, ale my ji zvládáme skvěle a paní učitelka nás často chválí a říká, že je na nás pyšná. S učením nám pomáhá naše úžasná paní asistentka Radka Volopichová.