III. A

 

Třídní učitelka Mgr. Kristýna Opler

Jsem neobyčejně obyčejná učitelka, kterou baví každodenní radosti a maličkosti všedních dní. Nechávám se učit novými situacemi, který denně s dětmi zažíváme. Vymýšlíme společně nová řešení, bavíme se spolu o vztazích, o radostech ale i smutcích a problémech každodenního života. Škola není pro mě jen místem záměru edukativního, ale místem, kde se cítíme bezpečně a kde spolu s dětmi rosteme
a utváříme se.

Ráda cestuju, maluju a hraju na ukulele! 

Mimo jiné mám za sebou:

  • Učitelství 1. stupně na Univerzitě v Hradci Králové + modul dramatická výchova a angličtina
  • DAMu – Certifikovaný dvouletý obor – Dramatická výchova v pedagogice
  • Kurzy – Učení venku, písmo – Comenia script, Matýskova matematika
  • Několikaměsíční zkušenosti s výukou angličtiny ve školách v Africe a na Srí Lance

 

3.A INDIÁNI

Třída 3.A se letos převlékla do indiánského kabátu. Ve třídě jsme rozděleni do několika kmenů, v kterých získáváme peříčka a šípy za nejrůznější činnosti. Rádi se učíme venku na čerstvém vzduchu. (Jsme přeci indiáni!) Učíme se morseovku, skládáme indiánské šifry, ale mimo to se i klasicky učíme! ???? Aby každý správný indián na konci roku obstál.

Skládáme také mapu k indiánskému pokladu, za kterým na konci roku uspořádáme výpravu.  Mimo to, že nás v letošním školním roce čekají nejrůznější projekty, hry, výlety, akce, ale i každodenní srandy -> naším hlavním cílem je naučit se dobře spolupracovat v kmenech, tak aby nám v indiánské třídě bylo spolu hezky! A to je to, oč tu běží!

 

 

 

 
Školy Bohemia Chrudim

telefon +420 603 975 885

 e-mail  sekretariat@zakladniskola.chrudim.cz

 adresa Palackého třída 47, 537 01 Chrudim